Minus 11 kilogramów miesięcznie i to nie kres możliwości.

idealna figura xenical orlistat

Mężczyźni i kobiety, którzy pragną schudnąć, są zmuszeni wybierać najstosowniejszy sposób utraty zbędnych kilogramów. Ale dlaczego preferować tylko jeden z tych wariantów, jeśli ich połączenie może dać skuteczniejszy efekt? Właśnie tak pomysleli szwajcarscy dietetycy i opracowali unikalną metodę odchudzania, która polega na 3 składnikach: zbilansowanej diecie, kompleksie ćwiczeń i Orlistacie.

Nauka przeciwko otyłości

Co roku liczba osób z nadwagą ciągle rośnie. Szczególnie aktualny jest ten problem w krajach europejskich. Wielka Brytania zajmuje trzecie miejsce w świecie według liczby osób z otyłością, a w Hiszpanii nadwagę ma ponad 50% ludności dorosłej.

Zdając sobie sprawę ze skali problemu, czołowi europejscy dietetycy intensywnie zajęli się opracowywaniem skutecznej metody odchudzania. Po miesiącach badań i eksperymentów medycznych specjalistom ze Szwajcarii wreście udało się odnieść sukces. Ich przepis jest bardzo prosty i polega na efektywnej kombinacji trzech najbardziej skutecznych sposobów na zrzucenie zbędnej wagi:

 • Zbilansowana dieta, zawierające wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy.
 • Kompleks ćwiczeń, mających na celu szybką redukcję tkanki tłuszczowej.
 • Preparat na odchudzanie Orlistat.

Dieta

Nowa metoda polega na racji pokarmowej, która polzwoli organizmowi na oczyszczenie i w tym samym czasie na otrzymanie wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Podstawowa zasada diety to całkowita rezygnacja z cukru i napoi alkoholowych oraz minimalne spożycie produktów zbożowych. Twoja szacowana tygodniowa racja pokarmowa powinna wyglądać następująco:

 • Pierwszy dzień – rozładunkowy. Można jeść wszystkie owoce, oprócz bananów. Także mile widziane są herbata, kawa, kefir bez cukru i czysta woda.
 • Drugi dzień – pieczone ziemniaki bez masła, 100 g gotowanego kurczaka, zielenina, warzywa. Nie wolno jeść owoców.
 • Trzeci i czwarty dzień – gotowana ryba (nie więcej niż 200 g), zupa jarzynowa, kawa i herbata bez cukru, czarne oliwki (nie więcej niż 10 sztuk dziennie) i kefir.
 • Piąty dzień – rozładunkowy. Można jeść tylko jabłka i pić dużo czystej wody.
 • Szósty dzień – ugotuj 600 g wołowiny i podziel na 4 porcje. Można pić świeżo wyciskany sok pomarańczowy, ananasowy lub grejpfrutowy oraz wodę.
 • Siódmy dzień – warzywa, owoce, ryż brązowy, 200 g gryki.

Po diecie należy zrobić tygodniową prezerwę, w czasie której staraj się spożywać nie więcej niż 3000 kalorii na dobę. W Internecie można znaleźć mnóstwo stron, które mogą podpowiedzieć Ci kaloryczność tego lub innego produktu. Po przerwie dietę należy powtórzyć.

Ćwiczenia fizyczne

Rzetelnie dobrane ćwiczenia pomogą szybko pozbyć się cellulitu oraz poprawić kondycję swojego ciała:

 • „Deska”. Połóż się tak, żeby podłogi dotykały tylko przedramiona i palce stóp. Plecy powinne być wyprostowane. Staraj się utrzymywać taką pozycję przez 90 sekund.
 • Przysiad. Stań prosto, stopy na szerokości plec, następnie płynnie przysiadaj, póki uda nie znajdą się pod kątem 90 stopni do podłogi, i się wyprostuj. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń.
 • Mostek. Wykonuje się leżąc na podłodze. Plecy proste, nogi ugięte w kolanach. Podnieś biodra jak najwyżej i powróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 2 serie po 10 powtórzeń.
 • „Rowerek”. Leżąc na podłodze, wykonuj ruchy obrotowe nogami, jak przy jeździe na rowerze. Wykonuj 3-5 minut.
 • Bilans. Stojąc na czworaka, wyprostuj prawą nogę i lewą rękę tak, żeby tworzyły prostą linię z plecami. Staraj się utrzymywać taką pozycję przez 90 sekund, a następnie powtórz z lewą nogą i prawą ręką.
 • Pompki.

Także postaraj się prowadzić maksymalnie aktywny tryb życia. Wchodź po schodach, jeźdź do pracy rowerem, jeśli to możliwe, codziennie poświęcaj 30 minut na spacer po parku. Wykonanie tych rad pozwoli na przyśpieszenie procesu odchudzania i pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie.

Orlistat

Stosowanie Orlistatu jest głównym warunkiem nowej metody. Preparat na odchudzanie będzie wzmacniać efekt diety i ćwiczeń, sprzyjać oczyszczeniu i uzdrowieniu organizmu.

Lek na otyłość działa jednocześnie w dwuch kierunkach:

 • Zmusza organizm do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, pozbawia cellulitu, poprawia stan skóry.
 • Poprawia metabolizm, zapobiegając efektowi jo-jo. Także Orlistat usuwa tłuszcz, który odkłada się na narządach wewnętrznych, co pomaga usprawnić ich pracę.

Nowa metoda utraty zbędnej wagi daje stuprocentowy efekt. Kilka tysięcy ludzi, którzy spróbowali odchudzanie przy pomocy treningów, diety i Orlistatu, traciło 11 i więcej kilogramów miesięcznie. Jeśli chcech odnaleźć zdrowe, smukłe, piękne ciało bez kropli tłuszczu – obowiązkowo skorzystaj z odkrycia szwajcarskich dietetyków.